BIYIKLIOĞLU  NAKLİYE VE HURDA  firmamız 1999 yılınan bu yana Nevşehir’e ve civar illerde sizlere  hizmet vermekte olan bir firmadır. Hurdacılık  ve geri dönüşüm  sektöründe  16 seneyi  aşkın uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla sanayi  ve sanayi kuruluşları içerisinde ismini duyurmuş başarıyı yakalamış bir firma olarak  faliyet göstermekteyiz.

logo21999 yılında Halit BIYIKLI ve  Bayram Ali BIYIKLI tarafından kurulan firmamız  teknolojiyede yakından takip ederek teknolojik ekipmanlarımız ile   kurumsal olarak hizmet vermektedir. Firmamız hem nakiyet heme hurda sektöründe hizmet vermekteyiz. bu iki sektörden ağırıklı olarak faal bir şekilde hizmet verdiğimiz sektör hurda alanında gerçekleşmektedir.

Gelip geçici bir  zihniyetten çok müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemiş olan firmamız özel şirketler ve kurumsal  kimlikte olan yerler ile sürekli olarak çalışmakta bu alanlara fiyat teklifleri ve ihale usulü faliyetler göstermektedir.

Ülkemize ekonomik olarak öz kaynalarını koruma adına  faydalı olan hurdacılık sektöründe, geri dönüşüm tebliğine uygun olan bütün maddeleri toplayıp, tehlikesiz atıkları ayrıştırarak, ülke ekonomisine fayda sağlamış olmakla beraber çevreye olan zararlı etkileri ve kirliliği  azaltmış bulunmaktayız.

BIYIKLIOĞLU  hurdacılık olarak çevreye doğaya ve insan sağlığına duyarlı bir firma olarak faliyet göstermektedir.

Güven ve müşteri memnuniyeti ilk prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin heryerinden  her türlü  hurdanız için (bakır, krom, nikel, sarı, elektronik atıklarınız) gibi ürünleriniz için görüşüp fiyat teklifi vermekteyiz. İş anlaşması olması durumunda ödemelerimizi peşin olarak yapmaktayız.

 

 

 

Nevşehir'de hurdacılık alanında öncü kuruluş BIYIKLIOĞLU Nakliye ve Hurda © 2015 nevsehirhurda.com Nevşehir Hurda Tüm Hakları Saklıdır.